Karolina Gawlik

Radca prawny, mediator. W roku 2014 ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Swoją pracę magisterską napisała w Katedrze Prawa Cywilnego i Prawa Pracy. Ukończyła aplikację radcowską prowadzoną przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Absolwentka Seminarium Doktoranckiego organizowanego przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą. W 2019 r. otwarła przewód doktorski pt. „Odpowiedzialność Odszkodowawcza Kościoła Katolickiego.” W czasie swojej dotychczasowej działalności zawodowej współpracowała z kancelariami radcowskimi oraz adwokackimi, pracowała w dziale prawnym jednej z największych firm ubezpieczeniowych w kraju oraz prowadziła obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem spraw odszkodowawczych, prawie pracy, prawie ubezpieczeń społecznych, prawie rodzinnym. Autorka publikacji z zakresu prawa cywilnego. Biegle posługuje się językiem angielskim, w tym terminologią prawniczą.

Ukończyła certyfikowane szkolenie „Mediacje. Przygotowanie do wykonywania zawodu mediatora”, zgodne ze Standardami Szkolenia Mediatorów uchwalonych przez Społeczną Radę do spraw Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości. Jest wpisana na Listę Stałych Mediatorów prowadzoną przez Prezesów Sądów Okręgowych w Rzeszowie i Tarnowie oraz na listę mediatorów Ośrodka Mediacji przy OIRP w Rzeszowie.

parallax background
 
KONTAKT

Masz pytania ? Umów się na spotkanie.


Kontakt